پاسخ پرسش‌های پرتکرار

در صورتی که پاسخ سؤال خود را پیدا نکردید، با ما تماس بگیرید

پرسش‌های قبل از خرید

آیا قیمت روکش‌ها برای تمامی صندلی‌های خودرو است؟

بلی، با توجه به قیمت اقتصادی روکش‌های خودرو اسپرت سهند این سؤال بسیار پرتکرار می‌باشد. تمامی کالاهای موجود در فروشگاه به صورت ست کامل می‌باشد.

آیا محصولات به سراسر ایران ارسال می‌شود؟

بلی، تمامی سفارش‌ها به سراسر ایران توسط شرکت ملی پست ایران ارسال می‌شود.

مدت زمان تحویل کالا چقدر است؟

تمامی سفارشات در اولین روز کاری برای مشتریان ارسال می‌شود. زمان تحویل کالا بستگی به مسافت شهر شما از مبدأ (تبریز) دارد که این زمان بین 2 الی 7 روز کاری خواهد بود.

آیا امکان پرداخت در محل سفارشات وجود دارد؟

خیر، با توجه به زمان بر بودن پروسه پرداخت در محل و مرجوعی توسط شرکت‌های واسط این امکان وجود ندارد. با توجه به ضمانت بازگشت کالا تا 7 روز می‌توانید با آسودگی خیال به صورتی اینترنتی سفارش خود را ثبت و در سریع‌ترین زمان تحویل بگیرید.

آیا امکان رسال به صورت رایگان وجود دارد؟

بلی، با توجه به قیمت گذاری اقتصادی محصولات، امکان ارسال سفارشات به صورت رایگان تنها در صورتی وجود دارد که سفارش شما بالای 600.000 تومان باشد.

آیا می‌توانیم محصول خریداری شده را مرجوع کنیم؟

بلی، تمامی سفارشات خود را می‌توانید بنا بر هر دلیلی تا 7 روز کالاهای خریداری شده خودتان را مرجوع کنید. به یاد داشته باشید که سفارش خود را باید با وضعیت اولیه (قبل از استفاده) مرجوع نمایید. برای مرجوعی کالا حتماً با کارشناسان اسپرت سهند تماس بگیرید.

آیا امکان خرید حضوری وجود دارد؟

بلی، برای خرید حضوری می‌توانید در تمامی روزهای کاری (به جز ایام تعطیلات رسمی) به فروشگاه اسپرت سهند واقع در شهر تبریز مراجعه کنید.

پرسش‌های بعد از خرید

چگونه سفارش خود را پیگیری کنم؟

کد رهگیری پستی تمامی سفارشات پس از ارسال توسط پیامک به مشتریان اطلاع رسانی می‌گردد و مشتریان می‌توانند از سیستم رهگیری پست از وضعیت بسته خود مطلع شوند.

پس از مرجوع نمودن کالا، مبلغ کی واریز می‌شود؟

پس از تحویل کالای مرجوعی توسط پست و بررسی توسط کارشناسان اسپرت سهند، کل مبلغ سفارش با کسر هزینه ارسال برای مشتری واریز می‌گردد.

مبلغ از حساب من کم شد اما سفارش ثبت نشد، چکار کنم؟

اگر مبلغ سفارش از حساب شما کم شده است و در سایت ثبت نشده است، تا 72 ساعت کاری به صورت خودکار سند اصلاحیه توسط بانک صادر و مبلغ واریزی به حساب شما عودت می‌گردد.

آیا امکان تغییر سفارش وجود دارد؟

تا قبل از ارسال سفارش امکان تغییر سفارش به صورت تماس تلفنی یا چت آنلاین وجود دارد.

رنگ، طرح یا سایر موارد سفارش من اشتباه ارسال شده است، چکار کنم؟

در صورت مغایرت کالا دریافت شده توسط مشتری، با فروشگاه تماس بگیرید. کالا دارای مغایرت عودت شده و کالا مورد نظر برای شما ارسال می‌شود و در صورت عدم موجود کل مبلغ سفارش عودت می‌گردد.

برای نصب سفارش چکار کنم؟

برای نصب اصولی و صحیح می‌توانید به فروشگاه‌های اسپرت خودرو مراجعه کنید و یا با احتیاط و گذاشتن زمان می‌توانید خودتان اقدام به نصب نمایید.

چطور می‌توانم به سفارشاتم در سایت دسترسی داشته باشم؟

برای دسترسی به تاریخچه سفارشات و سایر امکانات، قبل از خرید اقدام به ایجاد حساب کاربری در سایت نمایید.