logo-samandehi

تجربه بیش از 20 سال تولید و فروش

فروشگاه اینترنتی اسپرت سهند با پشتوانه تجربه بیش از 20 سال تولید و فروش روکش صندلی خودرو، از 24 اردیبهشت 1398 فروش اینترنتی خود را به صورت رسمی آغاز کرده است.

اکثر محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی اسپرت سهند تولید ما است و باقی محصولات موجود به صورت نمایندگی فروش رسمی در اختیار ما قرار گرفته و تضمین می کنیم اجناس اصلی را با بهترین قیمت موجود تهیه کنید.

محصولات ایرانی

تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی اسپرت سهند کاملاً ایرانی هستند و توسط صنعت گران ایرانی تولید می‌شوند، تمامی روکش‌های خودرو این مجموعه در شهر زیبای تبریز تولید می‌شود. محصولات ایرانی تولید شده توسط اسپرت سهند کاملاً منطبق با سلیقه ایرانی است و با توجه به نحوه تولید و عرضه مستقیم تمامی کالاهای موجود در فروشگاه، ضمن نظارت دقیق از تولید تا فروش، قیمت محصولات عرضه شده برای خریدار بسیار مناسب است.

کیفیت و قیمت

در اسپرت سهند کالاهای با کیفیت قابل قبول برای تمامی اقشار جامعه تولید می‌شود، مشتری با هر بودجه‌ای می‌تواند از کالاهای اسپرت سهند خریداری کند. تمرکز اصلی تولیدات اسپرت سهند بر روی خودروهای داخلی است.

اعتماد متقابل

با توجه به سیاست کاری مجموعه اسپرت سهند و نهادینه نمودن فرهنگ اعتماد بین کسب و کار و مشتری، تمامی محصولات عرضه شده در این فروشگاه دارای ضمانت بی قید و شرط بازگشت کالا تا 7 روز پس از تحویل می‌باشند. مشتری می‌تواند بنا بر هر دلیلی کالای خریداری شده را در صورت عدم استفاده مرجوع نماید. این اعتماد بنا بر کیفیت و اعتماد داشتن به محصولات تولیدی این مجموعه می‌باشد.