حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

عودت کالا

عودت کالا

ضمانت 7 روزه بازگشت کالا

مشتریان می‌توانند طبق دستورالعمل عودت (بازگشت) کالا تمامی سفارش‌های خود را تا 7 روز پس از تحویل کالا مرجوع نمایند، تاریخ شروع ضمانت از روز تحویل توسط پست در نظر گرفته می‌شود که توسط کد پیگیری پست قابل ردیابی می‌باشد، ضمناً عودت کالا بدون هماهنگی با فروشگاه اینترنتی اسپرت سهند امکان پذیر نمی‌باشد و از پذیرش کالا مرجوعی خارج از مفاد این ضمانت خودداری خواهد شد.

طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی: در هر معامله از راه دور مصرف کننده باید حداقل هفت روز کاری، وقت برای انصراف (حق انصراف) از قبول خود بدون تحمل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشد. تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود.

ماده 38 قانون تجارت الکترونیکی: شروع اعمال حق انصراف به ترتیب زیر خواهد بود:

  1. در صورت فروش کالا، از تاریخ تسلیم کالا به مصرف کننده و در صورت فروش خدمات، از روز انعقاد.
  2. در هر حال آغاز اعمال حق انصراف مصرف کننده پس از ارائه اطلاعاتی خواهد بود که تأمین کننده طبق مواد (33) و (34) این قانون موظف به ارائه آن است.
  3. به محض استفاده مصرف کننده از حق انصراف، تأمین کننده مکلف است بدون مطالبه هیچ‌گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به مصرف کننده مسترد نماید.
  4. حق انصراف مصرف کننده در مواردی که شرایط خاصی بر نوع کالا و خدمات حاکم است اجرا نخواهد شد. موارد آن به موجب آئین‌نامه‌ای است که در ماده (79) این قانون خواهد آمد.

شرایط ضمانت 7 روزه

  • کالا خریداری شده و همچنین تمامی متعلقات و جعبه آن باید به صورت سالم و کامل مرجوع گردد، همچنین اگر کالا دارای هدیه‌ای باشد، باید هدیه نیز مرجوع گردد.
  • کالا مرجوعی نباید استفاده شده باشد که صحت این موضوع توسط کارشناس فروشگاه بررسی می‌گردد و در صورت استفاده به هر صورت غیرقابل مرجوع می‌باشد و اسپرت سهند از پذیرش این نوع کالاها خودداری می‌نماید.
  • تمامی کالاها قبل از ارسال از نظر سلامت فیزیکی و متعلقات بررسی می‌شوند، در صورت آسیب دیدن کالا و یا کاستی در آن سریعاً با فروشگاه تماس بگیرید.
  • در صورت عدم ایراد فنی، ظاهری یا فیزیکی در کالا و عدم ارائه دلیل موجه برای استرداد کالا، هزینه ارسال از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عیناً مسترد می‌گردد.

نحوه درخواست عودت کالا

برای درخواست عودت کالا می توانید از طریق فرم تماس با ما یا شماره 09143328932 تماس بگیرید.

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X