بازگشت کالا و لغو سفارش

مراحل بازگشت کالا و لغو سفارش در اسپرت سهند

برای بازگشت کالا یا لغو سفارش خود قبل از هرگونه اقدامی شرایط زیر را مطالعه کنید، سپس برای بازگشت کالا با کارشناسان فروش اسپرت سهند به صورت تلفنی یا چت آنلاین هماهنگ کرده و سپس کالای مورد نظرتان را عودت فرمایید. از عودت کالا بدون هماهنگی خودداری کنید، اسپرت سهند مسئولیتی در قبال کالاهای ارسال شده بدون هماهنگی نخواهد داشت.

شرایط عمومی‌ بازگشت کالا

  • کاربر موظف است در هنگام دریافت کالا از مأمور پست بسته خود را از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورت وجود آسیب فیزیکی از دریافت بسته خودداری نماید.
  • هرگونه دخل و تصرف در کالا، اعم از استفاده، مخدوش کردن یا باز کردن پلمپ، پاره شدن و… مانع از امکان انصراف از خرید یا بازگشت کالا می‌شود. لذا قبل از باز کردن و استفاده از محصول به سلامت فیزیکی، تطابق کالا با سفارش و سایر موارد توجه فرمایید.
  • پس از دریافت کالا توسط انبار، بخش کنترل کیفیت مورد اعلام شده توسط کاربر را مورد بررسی قرار می‌دهد در صورت صحت کالا و مشکل اعلام شده, کالا تعویض یا وجه آن عودت داده می‌شود در غیر این صورت کالا مجدداً برای مشتری ارسال خواهد شد.
  • بازگشت کالا صرفاً با اطلاع رسانی به پشتیبانی و تأیید ایشان امکان پذیر می‌باشد, توجه داشته باشید هر گونه هزینه و تبعات در صورت بازگشت کالا بدون اطلاع رسانی بر عهده‌ی کاربر می‌باشد.
  • هزینه‌ی بازگشت کالاهایی که کاربر مایل به مرجوعی سلیقه‌ای آنها می‌باشد, بر عهده‌ی خود کاربر می‌باشد.
  • تعویض کالای مرجوعی تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در انبار مرکزی اسپرت سهند موجود باشد. در غیر این صورت پس از مرجوع شدن کالا, هزینه برگشت داده می‌شود.

در چه حالتی می‌توانیم از ضمانت بازگشت کالا استفاده نماییم؟

در صورت وجود هرگونه ایراد در کالای دریافت شده، کاربران عزیز حداکثر طی 7 روز (پس از دریافت کالا) باید مورد را به تیم پشتیبانی اسپرت سهند اطلاع دهند. تیم پشتیبانی اسپرت سهند پس از بررسی مورد اعلام شده, راهنمایی‌های لازم را جهت عودت یا تعویض کالا انجام می‌دهند.

در صورت مغایرت کالای دریافت شده با اطلاعات مندرج در سایت کاربران عزیز حداکثر طی 7 روز (پس از دریافت کالا) پس از دریافت کالا باید مورد را به تیم پشتیبانی اسپرت سهند اطلاع دهند. تیم پشتیبانی اسپرت سهند پس از بررسی مورد اعلام شده, راهنمایی‌های لازم را جهت عودت یا تعویض کالا انجام می‌دهند.

درخواست انصراف از خرید فقط تا 7 روز پس از دریافت سفارش توسط کاربر امکان پذیر می‌باشد. پس از آن به هیچ وجه امکان انصراف از سفارش و عودت کالا وجود نخواهد داشت. در صورت انصراف از خرید کل سفارش، باید محصولات به همراه هدایا عودت داده شود، در غیر این صورت امکان عودت و بازگشت کالا امکان پذیر نمی‌باشد.

در صورتی که کالا دچار ایراد بود یا با اطلاعات مندرج در سایت تطابق نداشت هزینه عودت کالا بر عهده اسپرت سهند می‌باشد، بنابراین پس از بازگشت کالا به اسپرت سهند باید تصویر برگه پستی را از طریق چت آنلاین یا واتس اپ برای پشتیبانی اسپرت سهند ارسال نمایید؛ در صورت عدم داشتن فاکتور پستی امکان عودت هزینه ارسال وجود نخواهد داشت.

*در صورت انصراف از خرید که شامل هیچ کدام از موارد فوق نباشد، هزینه عودت کالا بر عهده مشتری می‌باشد.

نحوه ثبت درخواست مرجوعی

جهت ثبت درخواست مرجوعی و بررسی توسط همکاران پشتیبانی لطفاً از طریق پشتیبانی تلفنی، چت آنلاین یا واتس اپ, شماره‌ی سفارش, تصویر کالای مد نظر و شرح مشکل را برای ما ارسال فرمایید تا بررسی‌های لازم انجام شود و نتیجه در اسرع وقت اطلاع رسانی شود.