شیوه پرداخت

روش‌های پرداخت

میتوانم سفارش خود را در محل پرداخت کنم؟

بلی، مشتریان می توانند فقط با پرداخت هزینه پستی (45000 تومان) مابقی مبلغ فاکتور خود را حین تحویل محصول به مامور پست پرداخت کنند. این بیعانیه بدلیل عدم تحویل سفارش برخی از مشتریان پس از مراجعه مامور پست دریافت می شود.

پرداخت اینترنتی

کاربران اسپرت سهند می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.برای پرداخت می‌توانید از 2 درگاه ملت و پاسارگاد استفاده کنید، در ضمن درگاه واسط زرین پال نیز برای پرداخت در دسترس است که دارای 1% کارمزد تا سقف 7000 تومان می‌باشد. برای پرداخت بدون کارمزد از درگاه‌های مستقیم بانکی ملت و پاسارگاد استفاده کنید.

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

مشتری می‌بایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام خریدار می‌باشد را برای واریز ارائه کند. (در خصوص افراد زیر 18 سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت می‌کند.)