۴ ترفند سریع برای پاک کردن بوی سیگار در ماشین

از بین بردن بوی سیگار در ماشین

بوی سیگار به شدت قوی است و به این راحتی پاک نمی‌شود پس باید از راه های هوشمندانه برای پاک کرن آن اقدام کنید. برخی از افراد برای پاک کردن بوی سیگار از عطر و اسپری استفاده می‌کنند. این کار شاید بتواند برای چند ساعت بوی دود را بپوشاند اما یک راهکار همیشگی به حساب نمی‌آید.

از بین بردن سریع بوی سیگار در ماشین ترفندی است که هر راننده ای باید آن را بداند. اغلب راهکار ها برای خارج کردن بوی سیگار از ماشین بی فایده بوده و کارایی ندارند، اما ما در این مقاله سریع ترین راه رفع بوی سیگار از ماشین را برای شما آورده ایم پس اگر در ماشین سیگار می‌کشید یا می‌خواهید بدانید چگونه بوی سیگار داخل ماشین را از بین ببرید با ما هماره باشید.

ترفند پاک کردن بوی سیگار از ماشین

ابتدا تمام شیشه ها را پایین بکشید و سپس برای چند دقیقه بگذارید کولر ها روی دور تند کار کنند تا تمام هوای داخل ماشین خارج شود. سپس داشبورد و صندلی ها را با یک پارچه نم‌دار دستمال بکشید تا بوی سیگار به طور کامل از خودرو خارج شود.

راهکار های ساده و خانگی برای رفع بوی سیگار

اگر از ترفند بالا استفاده کردید و بوی سیگار به طور کامل پاک نشد می‌توانید از راه های ساده تر اما پرکاربرد استفاده کنید که بتوانید در کمترین زمان ممکن از شر بوی سیگار در خودرو خلاص شوید.

استفاده از ذغال

استفاده از زغال

یکی از راه های پاک کردن بوی دود سیگار از ماشین استفاده از زغال است. زغال خاصیت بوگیری بسیار بالایی دارد و به راحتی می‌تواند بو های شدیدی مثل بوی سیگار یا بوی سیر را بگیرد. درواقع برخی از خانم های خانه‌دار نیز از این تکنیک برای رفع بوی بد داخل یخچال استفاده می‌کنند که بسیار نیز مفید است. پیشنهاد ما این است که همیشه یک پاکت زغال را پشت صندلی های ماشین بگذارید تا از پخش بو و ماندگاری آن در ماشین جلوگیری شود.

use Coffee to reduce bad smell

استفاده از قهوه

برخی از افراد که علاقه شدیدی به بوی قهوه دارند و همیشه کمی از آن را در خودرو می‌گذارند. این کار برای رفع بوی سیگار و بوی بد داخل ماشین بسیار موثر است اما باید برای همیشه بوی قهوه را داخل ماشین خود تحمل کنید.

cinnamon steam

استفاده از بخار دارچین

چوب دارچین نیز مثل زغال خاصیت بوگیری بسیار بالایی دارد اما بر خلاف زغال بوی تندی دارد که تحمل آن کار هر کسی نیست.  استفاده از بخار داچین برای رفع بوی سیگار یک ترفند قدیمی و بسیار کارامد است برای این کار باید چوب دارچین را به همراه آب بجوشانید و با استفاده از بخار آن بوی بد داخل ماشین را از بین ببرید.

 

اگر قصد خرید روکش صندلی برای خودرو خود را دارید پیشنهاد میکنیم به فروشگاه سایت سر بزنید

دیدگاهتان را بنویسید